Eskişehir Tekin Karo
İnşaat Malzemeleri Karo Üretim
71 Evler Mh. Terzi Evleri Ankara Yolu Mobil Petrol Yanı
tekinkaro@hotmail.com
0 222 237 19 08 - 0532 206 13 04 - 0535 410 41 01

ETO AKADEMİ VE ARÇELİK’TEN DEV İŞBİRLİĞİ

11.10.2019 

Arçelik, ETO Akademi’nin 2019-2020 sezonunda yürüteceği eğitimlere “Resmi Destekçi” oldu.

Eskişehir Ticaret Odası temsil ettiği üyeleri ve Eskişehir için geliştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. ETO tarihinin ilk sezonluk sponsorluk anlaşmasını gerçekleştirdi. Yılda 10.000’e yakın ETO üyesi ve çalışanına eğitim ve seminer hizmeti veren ETO Akademi, 2019-2020 sezonunda Arçelik’in desteğiyle yoluna devam edecek. Buna göre ETO Akademi’nin 2019-2020 dönemine ait kataloğunda Arçelik’in reklamı yer alacak.

Güler: “Bu başarı istikrarın sonucudur”

Eskişehir Ticaret Odası’nın gerçekleştirdiği en önemli işbirliklerinden birine imza attıklarını belirten ETO Başkanı Metin Güler, “ETO Akademi bugün Türkiye’nin en önemli eğitim organizasyonlarından birisi konumunda bulunuyor. Bu işbirliğiyle ETO Akademi’nin başarısı ulusal düzeyde de tescillenmiş oldu. Elbette ki bu işbirliğinin en önemli nedeni eğitime yaptığımız uzun vadeli yatırımın istikrarıdır. Ne mutlu ki akademimiz artık ülkemizin en değerli markalarından biriyle anılma şansına sahip olacak. Yeni sürecin üyelerimiz başta olmak üzere tüm Eskişehir’e hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yenilikler ETO üyelerini bekliyor

Gerçekleştirilen resmi destekçi anlaşmasıyla başlayan yeni dönemde, ETO Akademi bünyesinde gerçekleşen yenilikler de ETO üyelerinin hizmetine sunulacak. Bu kapsamda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işbirliğiyle planlanan akademik temelli programların yanında,  Ahmet Şerif İzgören ve Serdar Kuzuluoğlu gibi önemli isimler de Eskişehirlilerle buluşacak. 2019-2020 sezonunda Arçelik’in Resmi Destekçisi olduğu ETO Akademi’nin programlarına www.etonet.org.tr/akademi adresinden ulaşmak mümkün olacak.

Gönderen: haber
890 defa okundu 
 


Ekonomi
Şimdi de Berberler İndirimli Elektrik Kullanacak
Konya Tümsiad, Eskişehir Tümsiad’ı Ziyaret Etti
KALKINMA AJANSLARI SOSYAL GİRİŞİMCİLİK İÇİN BULUŞTU…
GİRİŞİMCİ KADIN ÇİFTÇİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Bakan Pekcan: "100 bin liraya kadar olan kredilerde yüzde 2 komisyon alınmayacak"