Eskişehir Tekin Karo
İnşaat Malzemeleri Karo Üretim
71 Evler Mh. Terzi Evleri Ankara Yolu Mobil Petrol Yanı
tekinkaro@hotmail.com
0 222 237 19 08 - 0532 206 13 04 - 0535 410 41 01

MÜSİAD’dan Nabi Avcı’ya Ziyaret

15.02.2020 

MÜSİAD ESKİŞEHİR’ den TBMM’ NDE ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ SAYIN PROF. DR. NABİ AVCI’ YA ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve beraberinde Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Metin Özabuş Yönetim Kurulu üyelerinden İsmail Kanber, Hüsamettin Sarı ve üyelerimizden Ahmet Sivri, Hüseyin Özdemir. ve Kenan Ertorun Meclis’ e giderek Eskişehir Milletvekillerimizden Sayın Prof Dr. Nabi Avcı’ yı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “ Birlik ve beraberlik çatısı altında Eskişehir ile ilgili, TÜLOMSAŞ ve yapmayı düşündüğümüz Yunus Emre Projemiz ile ilgili istişarelerimiz oldu,  bu konular üzerinde karşılıklı  fikir alışverişinde bulunduk.  Yunus Emre’ yi gündemde tutmak için Eskişehir’ de Türkiye’ de ve Tüm Dünyada daha iyi tanıtılması için çalışmalar yapmak istiyoruz. Yunus Emre için bir Platform kurmak , Eskişehir’ in Yunus Emre ile anılmasını, birlik beraberlik ve sevgi duygularını topluma yaymak istiyoruz. Duman,  ayrıca Yerli ve Hızlı Tren’ in Eskişehir’ de TÜLOMSAŞ’ ta üretilmesine büyük önem verdiklerini ve bunun Eskişehir’ e büyük katkısı olacağını, bu konuda her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Hocamız Sayın Nabi Avcı Bey’ den Yunus Emre ile ilgili tavsiyelerini ve fikirleni dinledik. Değerli Milletvekilimiz Sayın Prof Dr. Nabi Avcı’ ya yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum”  dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Avcı“ TBMM’ nde bizleri ziyaret eden MÜSİAD Eskişehir Başkanı Duman ve Yönetimi ile istişarelerde bulunduk. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı başta MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve Yönetimine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Gönderen: haber
1285 defa okundu 
 


Ekonomi
ESKİŞEHİR YÜKSEK HIZLI TREN PROJESİNE ULUSLARARASI MİMARLIK ÖDÜLÜ
Bölgesel gelişim sağlamalıyız
KİRAZ İÇİN SİGORTA ZAMANI!
Vali Çakacak, BOYPLAST Üretim Tesislerini Ziyaret Etti
"İç Anadolu E-İhracat Konferansı" Eskişehir’de Düzenlendi